40c228_e63ab54b465b49cabc7ce64520a1a893~mv2

Farmacijos dienoje – LSMU studentų dėmesys vaistininko profesijai

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kovo pabaigoje LSMU Studentų Farmacininkų draugija surengė studentams ir farmacijos srities atstovams skirtą renginį „Farmacijos diena 2019“, kurio tema buvo „Vaistininkas ≠ pardavėjas“ ir kuris vyko moderniose Farmacijos fakulteto auditorijose bei laisvalaikio erdvėse.

Šiemet dalyvių skaičius išties stulbinamas: 15 įmonių bei daugiau nei 400 dalyvių, tarp jų darbdavių, vaistinių darbuotojų profesinės sąjungos, SAM Farmacijos departamento atstovai, dėstytojai ir gausus būrys studentų. Farmacijos sritis yra dinamiška, nuolat priimanti įvairius iššūkius, todėl Farmacijos diena – puiki proga studentams susipažinti su farmacijos sektoriaus naujovėmis bei užmegzti naudingus kontaktus su įmonių atstovais. Tai išskirtinė specialybė, leidžianti dirbti vaistinėje, vaistų didmeninio platinimo įmonėse, farmacijos pramonės įmonėse, farmacijos kompanijų atstovybėse, farmacijos tyrimus vykdančios laboratorijose, sveikatos sistemos įstaigose.

Renginį vainikavo studentų inicijuota diskusija: „Diplomas rankoje – kas toliau?“, moderuojant doc. Taurui Mekui. „Šis renginys parodo, kad jums rūpi ne tik, ką jūs darote šiandien, kokie egzaminai ar kontroliniai jus neramina, bet ir tai, ką veiksite, kai baigsite studijas, kas vyks farmacijos pasaulyje po 5 ar 10 metų.“ – teigė diskusiją atidariusi farmacijos fakulteto dekanė prof. Ramunė Morkūnienė. Kalbėdama susirinkusiems darbdaviams ir studentams dekanė pabrėžė, jog LSMU farmaciją baigusių jaunų specialistų įsidarbinimo rodikliai yra vieni aukščiausių Lietuvoje ir siekia 98,2 proc. (2017 metų duomenimis), tačiau jai neramu dėl mažėjančios farmacijos specialybės paklausos tarp abiturientų.

Pilną straipsnį galite rasti čia: https://lsveikata.lt/aktualijos/farmacijos-dienoje-lsmu-studentu-demesys-vaistininko-profesijai-10318

Scroll to Top